teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Gėzim Ahmetaj - Shirit Tė Zi Shqiptarėt N'xhaketa


Ne bėjmė kėrkime tė vazhdueshme nė Youtube, por nuk kemi arritur tė gjejmė njė videoklip pėr kėtė kėngė.

Kerko Video

Nuk ka akoma asnje vote
 

Send "Shirit Tė Zi Shqiptarėt N'xhaketa" Ringtone to your Cell

Kemi kohė qė po e kėrkojmė tekstin e kėngės "Shirit Tė Zi Shqiptarėt N'xhaketa" kėnduar nga Gėzim Ahmetaj.
Do ja u dinim shumė pėr faleminderit nė rast se mundeni tė na ndihmoni ne dhe tė gjithė ata qė janė nė kėrkim tė kėtij teksti.


Dėrgoni Tekstin
Gėzim Ahmetaj - Shirit Tė Zi Shqiptarėt N'xhaketaMe shume kenge nga: Gėzim Ahmetaj

Gėzim Ahmetaj
Gėzim Ahmetaj
Send "Shirit Tė Zi Shqiptarėt N'xhaketa" Ringtone to your Cell


Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Vjollca Haxhiu 36 vjeē
Mad Lion 34 vjeē
Naser Beqiri 28 vjeē

Votimi i Javes
   21-27 Prill 2014

Kush Dominon Ne Showbiz?

  Genta Ismajli

  Dafina Zeqiri

  Elvana Gjata

  Rita Ora

  Nora Istrefi

  Kaltrina Selimi

Votimi i Javes