teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Gjovalin Proni - Dod Tahiri


Ne bėjmė kėrkime tė vazhdueshme nė Youtube, por nuk kemi arritur tė gjejmė njė videoklip pėr kėtė kėngė.

Kerko Video

Nuk ka akoma asnje vote
 

Send "Dod Tahiri" Ringtone to your Cell

Kemi kohė qė po e kėrkojmė tekstin e kėngės "Dod Tahiri" kėnduar nga Gjovalin Proni.
Do ja u dinim shumė pėr faleminderit nė rast se mundeni tė na ndihmoni ne dhe tė gjithė ata qė janė nė kėrkim tė kėtij teksti.


Dėrgoni Tekstin
Gjovalin Proni - Dod TahiriNga Albumi: Kthjellet Si Loti

Kthjellet Si Loti  
 1. Gjovalin Proni - Ku I Ka Kullat Oso Kuka?
 2. Gjovalin Proni - Ku I Bajme Hijet Kesaj Vere
 3. Gjovalin Proni - I Kem Djemt Me Ka Shtate Zemra
 4. Gjovalin Proni - Ai Prel Tuli Shqipe Mali
 5. Gjovalin Proni - Dod Tahiri  
 6. Gjovalin Proni - Shalle E Shoshe
 7. Gjovalin Proni - Bilbili I Kenges
 8. Gjovalin Proni - Lirike Tropojane
 9. Gjovalin Proni - Mark Sadiku Pleqnon Prape
 10. Gjovalin Proni - Burri Shllakut
 11. Gjovalin Proni - Lahuta E Malsise
Send "Dod Tahiri" Ringtone to your Cell


Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Shyhrete Behluli 56 vjeē
Armend Regjepagiqi 46 vjeē

Votimi i Javes
   21-27 Prill 2014

Kush Dominon Ne Showbiz?

  Genta Ismajli

  Dafina Zeqiri

  Elvana Gjata

  Rita Ora

  Nora Istrefi

  Kaltrina Selimi

Votimi i Javes