teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Greta Koci - Hajde Foli Djalit


Videoklip LIVE :: LIVE Video
Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Send "Hajde Foli Djalit" Ringtone to your Cell- Ky tekst u dėrgua nga diana -
je i pari per mua edhe dua dhe zdua ne bank kur ulem ti me ngacmon dot sme len rehat si dje po bon dhe sot vjen dhe iken per mua ohhh ohhh e ca fjal kur si thua kur gjysma mua me thot se ne vjesht dua te me vish ne mot

Ref: hajdi foli msuse djalit oh hajdi foli djalit skam ku shkoj djali nget me duar flet me goj hajde hajde hiqma me zduroj hajde foli msuse djalit oh hajdi foli djalit skam ku shkoj djali ma shkel syrin se kuptoj hajde hajde hiqma me zduroj

je i pari per mua edhe dua dhe zdua degjo ksaj radhe ske per tia hedhur se nuk jam un por ti djal ke mbetur

Korrigjo Tekstin Status FB nga ky tekst Pėrkthe Tekstin AkordetSend "Hajde Foli Djalit" Ringtone to your Cell


Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Fjolla Morina 28 vjeē

Votimi i Javes
   14-20 Prill 2014

Kush Eshte Me Hot?

  Elvana Gjata

  Genta Ismajli

  Tuna

  Dafina Zeqiri

  Adelina Ismajli

  Nora Istrefi

Votimi i Javes