teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Ingrit Gjoni


Ingrit Gjoni Lyrics

Tags: Ingrit Gjoni, Ingrid Gjoni
Vendlindja: Tirane   |  Mosha: 32 Vjeē   Shenja e Horoskopit: Bricjapi  
Ėshtė duartrokitur fort kudo ku ka kėnduar, ėshtė adhuruar shumė fort nė ēdo skenė ku ka shkelur dhe po kaq shumė ėshtė pėlqyer edhe pėr performancat e saj tė veēanta… Kėngėtarja e suksesshme e muzikės moderne nė Shqipėri, Ingrit Gjoni, ėshtė sot njė ndėr emrat mė tė spikatur tė skenės… Pėrmes rreshtave nė vijim do pėrpiqemi tė sjellim nė sytė tuaj gjithė dimensionet e kėngėtares Gjoni... Le tė zbulojmė bashkė pėrmes kėtij rrugėtimi aspekte tė nj... >> Lexo gjithė biografinė >>
5

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.2 / Votuan:  51
Albume:Tekste Kengesh:

» Dergo Nje Kenge »

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime / Links:

 :: Mbretereshe ::  
 :: Hajde Sonte ::  
 :: Ani Ani ::  
 :: Inshalah ::  
 :: Harronim Te Dy ::  
 :: Me Fal ::  
 :: Relax ::  
 :: Impossible ::  
 :: Barbi Silikon ::  
 :: My Heart Is Crying ::  
 :: Jek E Jek ::  
 :: I Ziu Ti ::  
 :: Vitamina ::  
 :: Hypnotise Me ::  
 :: Njeri Tjetrit ::  
Kalendari
29/11/2014
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Ester Hoxha
Ester Hoxha
22 vjeē

Votimi i Javes
   24-30 Nentor 2014

Kush Eshte Kengetarja Me E Bukur?

  Luana Vjollca

  Dafina Zeqiri

  Enca

  Xhensila

  Elvana Gjata

  Nora Istrefi

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra