teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Ismet Bexheti - Nuk Ka Lule N'botė


Videoklip LIVE :: LIVE Video

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Send "Nuk Ka Lule N'botė" Ringtone to your Cell

Kemi kohė qė po e kėrkojmė tekstin e kėngės "Nuk Ka Lule N'botė" kėnduar nga Ismet Bexheti.
Do ja u dinim shumė pėr faleminderit nė rast se mundeni tė na ndihmoni ne dhe tė gjithė ata qė janė nė kėrkim tė kėtij teksti.
Videoklipi nga Ismet Bexheti i bashkangjitur me kėtė kėngė, do ju ndihmojė pėr ta shkruajtur. Faleminderit pėr kohėn tuaj.


Dėrgoni Tekstin
Ismet Bexheti - Nuk Ka Lule N'botė


Titulli: Ismet bexheti Nuk ka lule n bote Live Rtv21 Mars 2009 YouTube [2014-04-15]

Entertainment Kohezgjatja: 7:43 | Shikime: 39961 | Vota: 54 | Mesatarja Votimit:
Me shume kenge nga: Ismet Bexheti

Ismet Bexheti
Ismet Bexheti
Send "Nuk Ka Lule N'botė" Ringtone to your Cell


Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Ajrulla Emini 47 vjeē
Elda Shabani (Madonna Shqiptare) 37 vjeē
Shkodran Tolaj 34 vjeē

Votimi i Javes
   14-20 Prill 2014

Kush Eshte Me Hot?

  Elvana Gjata

  Genta Ismajli

  Tuna

  Dafina Zeqiri

  Adelina Ismajli

  Nora Istrefi

Votimi i Javes