teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Juli Cenko - Maturant E MaturanteZgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Send "Maturant E Maturante" Ringtone to your Cell

Kemi kohė qė po e kėrkojmė tekstin e kėngės "Maturant E Maturante" kėnduar nga Juli Cenko.
Do ja u dinim shumė pėr faleminderit nė rast se mundeni tė na ndihmoni ne dhe tė gjithė ata qė janė nė kėrkim tė kėtij teksti.
Videoklipi nga Juli Cenko i bashkangjitur me kėtė kėngė, do ju ndihmojė pėr ta shkruajtur. Faleminderit pėr kohėn tuaj.


Dėrgoni Tekstin
Juli Cenko - Maturant E Maturante

Titulli: Juli Cenko - Maturant e maturante [2014-04-06]

Entertainment Kohezgjatja: 4:27 | Shikime: 8575 | Vota: 12 | Mesatarja Votimit:
Nga Albumi: Nga Shpirti Me Buron Kenga

Nga Shpirti Me Buron Kenga 2009 Albumi
Nga Shpirti Me Buron Kenga   (2009)
  1. Juli Cenko - Bacevani
  2. Juli Cenko - Kolazh Dasme Gjirokastrite
  3. Juli Cenko - Maturant E Maturante  
  4. Juli Cenko - Nga Shpirti Me Buron Kenga
  5. Juli Cenko - O Limon O Portokalle
  6. Juli Cenko - O Te Nena O Te Zoti
  7. Juli Cenko - Tuk E Tuk Tak E Tak
  8. Juli Cenko - Nje Pale Vathe Me Kryqe
Send "Maturant E Maturante" Ringtone to your Cell


Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Strongi 22 vjeē

Votimi i Javes
   21-27 Prill 2014

Kush Dominon Ne Showbiz?

  Genta Ismajli

  Dafina Zeqiri

  Elvana Gjata

  Rita Ora

  Nora Istrefi

  Kaltrina Selimi

Votimi i Javes