teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Kaltrina Selimi


Kaltrina Selimi Lyrics

Tags: Kaltrina Selimi, Hana Band
Vendlindja: Prishtinė   |  Mosha: 30 Vjeē   Shenja e Horoskopit: Virgjeresha  
Kaltrina Selimi U lind nė Prishtinė ku edhe kreu shkollimin fillor dhe tė mesėm nė shkollėn e muzikės "Prenk Jakova". Pėr here tė pare si kėngėtare ėshtė paraqitur nė vitin 2003,nė spektaklin garues 'Dua tė jem" ku edhe zuri vendin e pare. Ndikimet nė muzikė i gjen nė muzikėn e lehtė, kryesisht te artistėt muzikor tė Shqipėrisė. Eshte nje grup me prespektive dhe qe premton muzike cilesore ne "tregun shqiptare te muzikes" Viti 2003 (“Ethet e sė p... >> Lexo gjithė biografinė >>
43

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  225
Albumet:Tekste Kengesh:

» Dergo Nje Kenge »

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime / Links:

 :: Nuk Ta Fal ::  
 :: Tė Du ::  
 :: Hot ::  
 :: Harromė ::  
 :: Zemer ::  
 :: Hajt ::  
 :: Zero ::  
 :: Ti S'e Do Askend ::  
 :: Gjithmone Me Ty ::  
 :: Copy Paste ::  Kalendari
27/02/2015
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Anonimos
Anonimos
27 vjeē
Bobby Valentino
Bobby Valentino
35 vjeē

Votimi i Javes
   23 Shkurt - 1 Mars 2015

Cilen Kenge Preferoni?

  Ledri Vula - Elvana

  Leonora Jakupi - Ma Ngat

  Noizy - Looking At You

  Unikkatil - Si Ni Vakt

  Elvana Gjata - Je Ti (Digitalb)

  Bad Sight - Dallojna

Votimi i Javes

Qender Dobesimi Equilybra