teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Kastro Zizo - Bashkeshort IdealNuk ka akoma asnje vote
 

Send "Bashkeshort Ideal" Ringtone to your CellKėngė pjesėmarrėse nė Kėnga Magjike 2008  


Kemi kohė qė po e kėrkojmė tekstin e kėngės "Bashkeshort Ideal" kėnduar nga Kastro Zizo.
Do ja u dinim shumė pėr faleminderit nė rast se mundeni tė na ndihmoni ne dhe tė gjithė ata qė janė nė kėrkim tė kėtij teksti.
Videoklipi nga Kastro Zizo i bashkangjitur me kėtė kėngė, do ju ndihmojė pėr ta shkruajtur. Faleminderit pėr kohėn tuaj.


Dėrgoni Tekstin
Kastro Zizo - Bashkeshort Ideal

Titulli: Kastro Zizo - Bashkeshorti ideal (Official Song) [2014-03-08]
AlbatradePlus c
Entertainment Kohezgjatja: 3:23 | Shikime: 462 | Vota: 6 | Mesatarja Votimit:
Nga Albumi: Ketri, Pula Dhe Njeriu

Ketri, Pula Dhe Njeriu 0 Albumi
Ketri, Pula Dhe Njeriu  
 1. Kastro Zizo - Gjinkalla Qe Dashurohet Ne 2070
 2. Kastro Zizo - Mullaga
 3. Kastro Zizo - I Penduar
 4. Kastro Zizo - Kokashta
 5. Kastro Zizo - Sick
 6. Kastro Zizo - Silazh
 7. Kastro Zizo - Simbioza
 8. Kastro Zizo - Gjinkalla (Remix)
 9. Mery - Serisht
 10. Kastro Zizo - You Broke My Heart
 11. Kastro Zizo - Dy Njerėz
 12. Arbėresha Hajdari & Kastro Zizo - Burre Dhe Grua
 13. Kastro Zizo - Bashkeshort Ideal  
 14. Kabal Mafia - Toka
 15. Kastro Zizo - Kikiriku
 16. Kastro Zizo - Perjet Me Ty Partizon
 17. Kastro Zizo - Vaj I Kllounit
 18. 2Farm - Shpirt Pa Jete
 19. Kastro Zizo - Bojm
Send "Bashkeshort Ideal" Ringtone to your Cell


Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Strongi 22 vjeē

Votimi i Javes
   21-27 Prill 2014

Kush Dominon Ne Showbiz?

  Genta Ismajli

  Dafina Zeqiri

  Elvana Gjata

  Rita Ora

  Nora Istrefi

  Kaltrina Selimi

Votimi i Javes