teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Luciano - Per Ty Jam Tuj Mendu

Videoklip Audio

Nuk ka akoma asnje vote
 


Kemi kohė qė po e kėrkojmė tekstin e kėngės "Per Ty Jam Tuj Mendu" kėnduar nga Luciano.
Do ja u dinim shumė pėr faleminderit nė rast se mundeni tė na ndihmoni ne dhe tė gjithė ata qė janė nė kėrkim tė kėtij teksti.
Videoklipi nga Luciano i bashkangjitur me kėtė kėngė, do ju ndihmojė pėr ta shkruajtur. Faleminderit pėr kohėn tuaj.


Dėrgoni Tekstin
Luciano - Per Ty Jam Tuj Mendu

Titulli: Luciano - Per ty jam tuj mendu [2014-07-22]

Music Kohezgjatja: 2:16 | Shikime: 10222 | Vota: 8 | Mesatarja Votimit:
Me shume kenge nga: Luciano

LucianoGėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Muaad 23 vjeē
Alfred Meēo 38 vjeē

Votimi i Javes
   28 Korrik - 3 Gusht 2014

Kush Do Dominoje Kete Vit?

  Gold Ag

  Ghetto

  Noizy

  Unikkatil

  2po2

  D.U.D.A

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra