teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

MANDI :: BIOGRAFIASend Mandi Ringtone to your Cell

Fotografia Tjeter
Fotografia Tjeter

1


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.1 / Votuan:  20


Tags: Mandi, Mandi Nishtulla, Mandi Nishtulles
Vendlindja: Durres
Mosha: 22 Vjeē

Mandi ose sic i thon mbreti i kenges tallava, lindi ne lagjen nishtull.
Karrieren e nisi qe ne moshen 14 vjeēare.
Mandi kendon shqip dhe gjipqisht.
Ai vjen nga nje familje shum e varfer dhe thuhet se ka nje te dashur me emrin Adelajda se ciles i ka dedikuar nje kenge me emrin e saj.


» Dėrgo Korrigjime »Send Mandi Ringtone to your CellMANDI :: NEWS


  • Nuk ka asnje artikull per Mandi


MANDI :: KOMENTEVotimi i Javes
   14-20 Prill 2014

Kush Eshte Me Hot?

  Elvana Gjata

  Genta Ismajli

  Tuna

  Dafina Zeqiri

  Adelina Ismajli

  Nora Istrefi

Votimi i Javes