teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Mandi


Mandi Lyrics

Tags: Mandi, Mandi Nishtulla, Mandi Nishtulles
Vendlindja: Durres   |  Mosha: 22 Vjeē  
Mandi ose sic i thon mbreti i kenges tallava, lindi ne lagjen nishtull. Karrieren e nisi qe ne moshen 14 vjeēare. Mandi kendon shqip dhe gjipqisht. Ai vjen nga nje familje shum e varfer dhe thuhet se ka nje te dashur me emrin Adelajda se ciles i ka dedikuar nje kenge me emrin e saj.... >> Lexo gjithė biografinė >>
1

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.1 / Votuan:  23


Tekste Kengesh:

» Dergo Nje Kenge »

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime / Links:

 :: Pusni Go Pak ::  
 :: Kukulla ::  
 :: Imi Place Tot La Tine ::  
Kalendari
19/12/2014
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
F-Kay
F-Kay
34 vjeē

Votimi i Javes
   15-21 Dhjetor 2014

Hiti i Veres 2014?

  Genta, Ardian & Dalool - Feel

  Dafina Zeqiri & Ledri - Got Ur Back

  Tingulli 3nt - Jasha

  Enca - Ata Nuk E Din

  Nora Istrefi - Baby Jem

  Leonora Jakupi - Ma Ngat

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra