teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Meda


Meda Lyrics

Tags: Meda, Mehedin Pergjeēaj, Mehedin Pergjeqaj
Vendlindja: Deqan   |  Mosha: 35 Vjeē   Shenja e Horoskopit: Binjaket  
Mehedin Pėrgjeqaj u lind nė Hajvali tė Prishtinės. I ati i tij Hasani, rrjedh nga njė familje e Lumbardhit tė Deqanit. Pasi Hasani kreu shkollimin nė Prishtinė, u punėsua nė Minjerėn e Kishnicės dhe iu nda njė banesė nė Hajvali, ku Hasani disa kohė veproi dhe jetoj nė Hajvali. Ai ka tre fėmijė dy djem dhe ne shkurt do te lind edhe njė vajzė. Kėngėn e kanė traditė tė pėrcjellur brez pas brezi: Ka kėnduar babai i Hasanit (gjyshi i Medes), ka kėndua... >> Lexo gjithė biografinė >>
29

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.8 / Votuan:  738
Albumet:Tekste Kengesh:

» Dergo Nje Kenge »

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime / Links:

 :: Bixhozi ::  
 :: Kuq E Zi ::  
 :: Princeshe ::  
 :: Je Martu ::  
 :: T'kam Fiksim ::  
 :: Vere e Nxehte ::  
 :: Shqiperia ::  
 :: Ah Dashni E Vjeter ::  
 :: Vellezerit Haradinaj ::  
 :: Molle E Ndaluar ::  
 :: I Ri Pa Rini ::  
 :: Hajt, Hajt ::  
 :: Prit Prit ::  
Kalendari
25/01/2015
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Albrim Llapqeva
Albrim Llapqeva
20 vjeē
R.I.P.     Pėrkujtojmė:
Tose Proeski
Tose Proeski
(1981-2007)

Votimi i Javes
   19-25 Janar 2015

Hiti Me I Mire?

  Genta Ismajli - Feel

  Kida - Rikthejm Na

  Gaxha & Floriani - Oj Ti Qik

  Blunt, Real 1 & Duffye - Veq Me T'pas Ty

  Nora Istrefi - Baby Jem

  Elvana Gjata - Disco Disco

Votimi i Javes

Qender Dobesimi Equilybra