teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Mirsa Kerceli


Mirsa Kerceli Lyrics

Tags: Mirsa Kerceli, Mirsa, Kerqeli, Mirsa Kercelli, Mirsa Kerqelli, Mirsada Kerceli
Vendlindja: Gjilan   |  Mosha: 27 Vjeē   Shenja e Horoskopit: Virgjeresha  
Falė talentit tė saj dhe zėrit tė veēantė sapo doli nė skenė triumfoi me sukses. Me zėrin e saj tė ēirur por njėkohė- sisht shumė tė ėmbėl rrėmbeu ēmimin "Magjia e parė" nė festivalin "Kėnga magjike 2005" duke bėrė pėr vete publikun me kėngėn "Djaloshi im". Tani me siguri se e dini pėr kė ėshtė fjala. Gėrshetimi i zėrit tė ėmbėl, bukurisė ėngjėllore dhe energjisė pozitive qė ajo transmeton tek ne, bėnė qė Mirsa Kėrqeli tė jetė mjaft e popullariz... >> Lexo gjithė biografinė >>
17

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  63
Albumet:Tekste Kengesh:

» Dergo Nje Kenge »

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime / Links:

 :: Pun E Madhe! ::  
 :: Status Quo ::  
 :: Buzen Mbi Buze ::  
 :: Lej Foret ::  
 :: I, E Dashuruar ::  
 :: Kėtė Natė ::  
 :: Dashuria Kushton ::  
 :: Good luck ::  
 :: Indiferent ::  
 :: Klubi N'ajer ::  
Kalendari
18/12/2014
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Labi
Labi
35 vjeē
Christina Aguilera
Christina Aguilera
34 vjeē

Votimi i Javes
   15-21 Dhjetor 2014

Hiti i Veres 2014?

  Genta, Ardian & Dalool - Feel

  Dafina Zeqiri & Ledri - Got Ur Back

  Tingulli 3nt - Jasha

  Enca - Ata Nuk E Din

  Leonora Jakupi - Ma Ngat

  Nora Istrefi - Baby Jem

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra