teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Videoklipi Zyrtar

Princesha Morina - Ne Katun Ka Qka Ska


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  3 / Votuan:  4


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Katun Ka Qka Ska" kënduar nga Princesha Morina.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Princesha Morina i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.

Princesha Morina - Ne Katun Ka Qka Ska
(Nëse Keni)


(Mund të lihet bosh)
Kalendari
26/05/2015
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Hysni Alushi
Hysni Alushi
52 vjeç
Phenom
Phenom

Hana Cakuli
Hana Cakuli
26 vjeç
Teuta Blaka
Teuta Blaka
33 vjeç

Votimi i Javës
   24-30 Maj 2015

Kengetarja Me Seksi?

  Dafina Zeqiri

  Genta Ismajli

  Enca

  Tuna

  Elvana Gjata

  Adelina Berisha

Voto

Qender Dobesimi Equilybra