teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Remi - 5 Mandolina    (Feat. Sevdalit)


Videoklipi Zyrtar :: Official Video

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Send "5 Mandolina" Ringtone to your Cell

Kemi kohė qė po e kėrkojmė tekstin e kėngės "5 Mandolina" kėnduar nga Remi.
Do ja u dinim shumė pėr faleminderit nė rast se mundeni tė na ndihmoni ne dhe tė gjithė ata qė janė nė kėrkim tė kėtij teksti.
Videoklipi nga Remi i bashkangjitur me kėtė kėngė, do ju ndihmojė pėr ta shkruajtur. Faleminderit pėr kohėn tuaj.


Dėrgoni Tekstin
Remi - 5 Mandolina


Titulli: Remi Jakupi dhe Sevdalite - 5 Mandolina [2014-01-29]
OFFICIAL VIDEO BY FABRIKA
Music Kohezgjatja: 3:20 | Shikime: 5914 | Vota: 8 | Mesatarja Votimit:
Me shume kenge nga: Remi

Remi
Remi
Send "5 Mandolina" Ringtone to your Cell


Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Berkan 28 vjeē

Votimi i Javes
   14-20 Prill 2014

Kush Eshte Me Hot?

  Elvana Gjata

  Genta Ismajli

  Tuna

  Dafina Zeqiri

  Nora Istrefi

  Adelina Ismajli

Votimi i Javes