teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Sami Kallmi - Dasma Te Bukura Ben Kavaja

Videoklip Audio

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  3


Kemi kohė qė po e kėrkojmė tekstin e kėngės "Dasma Te Bukura Ben Kavaja" kėnduar nga Sami Kallmi.
Do ja u dinim shumė pėr faleminderit nė rast se mundeni tė na ndihmoni ne dhe tė gjithė ata qė janė nė kėrkim tė kėtij teksti.
Videoklipi nga Sami Kallmi i bashkangjitur me kėtė kėngė, do ju ndihmojė pėr ta shkruajtur. Faleminderit pėr kohėn tuaj.


Dėrgoni Tekstin
Sami Kallmi - Dasma Te Bukura Ben Kavaja

Titulli: Sami Kallmi - Dasma te bukura ben Kavaja [2014-07-01]
Kėndon Sami Kallmi Dasma te bukura ben Kavaja Video Stilo Production 2014 Publikues Almus Music p 2014 Nuk lejohet publikimi i materialit pa lejen e mbajtėsit tė tė drejtave tė autorit Tė drejtat e publikimit ekskluziv nė Youtube pėr kėtė version i takojnė Almus Music p 2014 Pėr mė shumė na ndiqni nė Facebook dhe Twitter Almus Music s pages Almus Music 583893445004582 Almus Music s AlmusMusic Sami Kallmi s pages Sami Kallmi Faqja Zyrtare 223959224460954
Music Kohezgjatja: 3:18 | Shikime: 397 | Vota: 2 | Mesatarja Votimit:
Nga Albumi: Per Nje Vajze Me Ka Zene Meraku

Per Nje Vajze Me Ka Zene Meraku  
  1. Sami Kallmi - Per Nje Vajze Me Ka Zan Meraku
  2. Sami Kallmi - Dasma Te Bukura Ben Kavaja  
  3. Sami Kallmi - E Djela Ne Disko
  4. Sami Kallmi - Lulja E Elbasanit
  5. Sami Kallmi - Te Dua E Dashur Vetem Ty
  6. Sami Kallmi - Hija E Saj Me Mbeti
  7. Sami Kallmi - Jane Te Bukura Vallet Tona
  8. Sami Kallmi - Mos Me Be Qe Te Dashuroj
  9. Sami Kallmi - Buzekuqe Trendafile
  10. Sami Kallmi - Si Borbardha Ne PeralleGėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Edona Llalloshi 35 vjeē
Kanita 13 vjeē

Votimi i Javes
   21-27 Korrik 2014

Me I Miri Ne T.B.A.?

  Unikkatil

  Klepto

  Presioni

  Cyanide

  Jetoni

  Barooti

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra