teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Shkurte Fejza - Rruga E Shkronjave


Ne bėjmė kėrkime tė vazhdueshme nė Youtube, por nuk kemi arritur tė gjejmė njė videoklip pėr kėtė kėngė.

Kerko Video

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Send "Rruga E Shkronjave" Ringtone to your Cell

Kemi kohė qė po e kėrkojmė tekstin e kėngės "Rruga E Shkronjave" kėnduar nga Shkurte Fejza.
Do ja u dinim shumė pėr faleminderit nė rast se mundeni tė na ndihmoni ne dhe tė gjithė ata qė janė nė kėrkim tė kėtij teksti.


Dėrgoni Tekstin
Shkurte Fejza - Rruga E ShkronjaveNga Albumi: Kenge Nga Zemra

Kenge Nga Zemra   (1999)
 1. Shkurte Fejza - Moj Shqiperi
 2. Shkurte Fejza - Rruga E Shkronjave  
 3. Shkurte Fejza - Moj Syzeze
 4. Shkurte Fejza - Hajde Lujna
 5. Shkurte Fejza - ēka Ke Qike
 6. Shkurte Fejza - Bjeri Djalo Klarinetit
 7. Shkurte Fejza - Vet Me The Te Dua
 8. Shkurte Fejza - Ti Qe M'vrave Mua
 9. Shkurte Fejza - Prej Shtepis
 10. Shkurte Fejza - Dola N'bahce
 11. Shkurte Fejza - Oda Me Tavan
 12. Shkurte Fejza - Potpuri
 13. Shkurte Fejza - Syzeze
 14. Shkurte Fejza - A Po Vjen Me Mua
 15. Shkurte Fejza - Dola N'krua
 16. Shkurte Fejza - Ku Po Shkon Rrushi Lales
 17. Shkurte Fejza - Mora Testin
Send "Rruga E Shkronjave" Ringtone to your Cell


Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Shyhrete Behluli 56 vjeē
Armend Regjepagiqi 46 vjeē

Votimi i Javes
   21-27 Prill 2014

Kush Dominon Ne Showbiz?

  Genta Ismajli

  Dafina Zeqiri

  Elvana Gjata

  Rita Ora

  Nora Istrefi

  Kaltrina Selimi

Votimi i Javes