teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Sinan Hoxha - Aishe


Ne bėjmė kėrkime tė vazhdueshme nė Youtube, por nuk kemi arritur tė gjejmė njė videoklip pėr kėtė kėngė.

Kerko Video

Nuk ka akoma asnje vote
 

Send "Aishe" Ringtone to your Cell

Kemi kohė qė po e kėrkojmė tekstin e kėngės "Aishe" kėnduar nga Sinan Hoxha.
Do ja u dinim shumė pėr faleminderit nė rast se mundeni tė na ndihmoni ne dhe tė gjithė ata qė janė nė kėrkim tė kėtij teksti.


Dėrgoni Tekstin
Sinan Hoxha - AisheNga Albumi: Fotografia

Fotografia 0 Albumi
Fotografia  
  1. Sinan Hoxha - Aishe  
  2. Sinan Hoxha - Per Ty Kendoj
  3. Sinan Hoxha - Nuk Te Harroj
  4. Sinan Hoxha - Fotografia
  5. Sinan Hoxha - Me Premtove Dashurine
  6. Sinan Hoxha - Falmi Enderrat
  7. Sinan Hoxha - Te Dua Sa Dhe Ti
  8. Sinan Hoxha - Eja Eja Se Te Dua
  9. Sinan Hoxha - Larg S'mund Te Qendroj
  10. Sinan Hoxha - Vetmia
Send "Aishe" Ringtone to your Cell


Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Alban Skenderaj 32 vjeē
Nidora Gjyriqi 25 vjeē

Votimi i Javes
   14-20 Prill 2014

Kush Eshte Me Hot?

  Elvana Gjata

  Genta Ismajli

  Tuna

  Dafina Zeqiri

  Nora Istrefi

  Adelina Ismajli

Votimi i Javes