teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Sokol Koci - Te Mbaj Ne Zemer    (Feat. N-j Ziva)


Videoklipi Zyrtar :: Official Video

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Send "Te Mbaj Ne Zemer" Ringtone to your Cell

Kemi kohė qė po e kėrkojmė tekstin e kėngės "Te Mbaj Ne Zemer" kėnduar nga Sokol Koci.
Do ja u dinim shumė pėr faleminderit nė rast se mundeni tė na ndihmoni ne dhe tė gjithė ata qė janė nė kėrkim tė kėtij teksti.
Videoklipi nga Sokol Koci i bashkangjitur me kėtė kėngė, do ju ndihmojė pėr ta shkruajtur. Faleminderit pėr kohėn tuaj.


Dėrgoni Tekstin
Sokol Koci - Te Mbaj Ne Zemer


Titulli: Sokol Koci ft. N-J Ziva - Te mbaj ne zemer (Official Video HD) [2014-04-16]
Facebook ArkivaShqip
Entertainment Kohezgjatja: 3:20 | Shikime: 17413 | Vota: 104 | Mesatarja Votimit:
Me shume kenge nga: Sokol Koci

Sokol Koci
Send "Te Mbaj Ne Zemer" Ringtone to your Cell


Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Alban Skenderaj 32 vjeē
Nidora Gjyriqi 25 vjeē

Votimi i Javes
   14-20 Prill 2014

Kush Eshte Me Hot?

  Elvana Gjata

  Genta Ismajli

  Tuna

  Dafina Zeqiri

  Nora Istrefi

  Adelina Ismajli

Votimi i Javes