teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Teuta Selimi


Teuta Selimi Lyrics

Tags: Teuta Selimi, Tuta Selimi
Vendlindja: Prishtinė   |  Mosha: 38 Vjeē   Shenja e Horoskopit: Binjaket  
Ajo ėshtė njė ndėr kėngetaret mė tė nohura nga Kosova.Pėr disa vjet Teuta ka jetuar nė Zvicėr.Endėrra e saj ka qene per tu kthyer nė Kosovė, fatmirsisht ajo menjėherė u kthye nė vendlindje pėr tė qenė pranė familjes dhe shoqėrisė sė saj.Pėr ndryshe ėshtė e martuar dhe ka dy femijė,njėri quhet Noar ndėrsa tjetri quhet Matis.Ajo gjithmonė ėshtė nė trend me kohėn dhe me videoklipet e saj tė cilat pėlqehen shumė nga publiku dhe arrijnė shumė klikime ... >> Lexo gjithė biografinė >>
4

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  94
Albumet:Tekste Kengesh:

» Dergo Nje Kenge »

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime / Links:

 :: Kush Don Le T'feston ::  
 :: E Pa Shpres ::  
 :: Miqt E Mi ::  
 :: Non Stop ::  
 :: Cka Po Dojm ::  
 :: Me Nuk Jemi Pa ::  
 :: Femer ::  
Kalendari
21/12/2014

Votimi i Javes
   15-21 Dhjetor 2014

Hiti i Veres 2014?

  Genta, Ardian & Dalool - Feel

  Dafina Zeqiri & Ledri - Got Ur Back

  Tingulli 3nt - Jasha

  Enca - Ata Nuk E Din

  Nora Istrefi - Baby Jem

  Leonora Jakupi - Ma Ngat

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra