teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Ton Voka - You In Love    (Feat. Don Enio)Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Send "You In Love" Ringtone to your CellKėngė pjesėmarrėse nė Top Fest 9  


Kemi kohė qė po e kėrkojmė tekstin e kėngės "You In Love" kėnduar nga Ton Voka.
Do ja u dinim shumė pėr faleminderit nė rast se mundeni tė na ndihmoni ne dhe tė gjithė ata qė janė nė kėrkim tė kėtij teksti.
Videoklipi nga Ton Voka i bashkangjitur me kėtė kėngė, do ju ndihmojė pėr ta shkruajtur. Faleminderit pėr kohėn tuaj.


Dėrgoni Tekstin
Ton Voka - You In Love

Titulli: Ton Voka .ft. Don Enio (PaPi DON) .ft. Dee Jay S!X - You in Love (Official Song) House Music [2013-12-20]
Music Don Enio Lyric Don Enio Ton Voka Arrangement Don Enio Dee Jay S X Publishing HDMedia Production Video The DON Record s Producted by HDMedia Production Video The DON Record s All rights reserved and protected by HDMedia Production HD Music WorldWide s HDMedia Production fref ts s pages HDMusic Worldwide 107118112811972 s don enio official1 s pages Dee Jay SX 172214262845659 fref ts Download free soundcloud don enio ton voka ft don enio ft d j s don enio 7
Entertainment Kohezgjatja: 4:24 | Shikime: 673 | Vota: | Mesatarja Votimit:
Me shume kenge nga: Ton Voka

Ton Voka
Ton Voka
Send "You In Love" Ringtone to your Cell


Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Elda Shabani (Madonna Shqiptare) 37 vjeē
Shkodran Tolaj 34 vjeē
Ajrulla Emini 47 vjeē

Votimi i Javes
   14-20 Prill 2014

Kush Eshte Me Hot?

  Elvana Gjata

  Genta Ismajli

  Tuna

  Dafina Zeqiri

  Adelina Ismajli

  Nora Istrefi

Votimi i Javes