teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Valbona Spahiu

|  Mosha: 26 Vjeē  
Shenja e Horoskopit: Gaforrja  
Ne vitin 2000, mori pjese ne festivalin "Kosovarja Kendon" dhe me pas u trasferua ne Gjermani. Filloi te marr pjese neper shume mbremje ne Gjermani, Zvicerr etj. Kam punuar 3 vite pa nderprerje ne discoteken "Boleros" dhe ka patur sukses te madh. Po ne vitin 2007, realizoi videoklipin me vellain e saj, Bashkim Spahiun. Kenga ishte nje balade shum e bukur qe titullohet "Sje per mua". Po ne ate vit nxorri edhe albumin e saj te pare ne shitje me...
>> Lexo gjithė biografinė >>
Valbona Spahiu Lyrics

Tags:
Valbona Spahiu, Valbona Spaiu
1


Send Valbona Spahiu Ringtone to your Cell


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.8 / Votuan:  59

Albumet:» Dergo Nje Kenge »

Tekstet e Kengeve:

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime ose Links:

 :: Fol Sa Me Don ::  


Send Valbona Spahiu Ringtone to your Cell

Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Fjolla Morina 28 vjeē

Votimi i Javes
   14-20 Prill 2014

Kush Eshte Me Hot?

  Elvana Gjata

  Genta Ismajli

  Tuna

  Dafina Zeqiri

  Adelina Ismajli

  Nora Istrefi

Votimi i Javes