teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Violeta Kukaj Retkoceri


Violeta Kukaj Retkoceri Lyrics

Tags: Violeta Kukaj Retkoceri, Violeta Kukaj, Retkoceri, Violete Kukaj
Vendlindja: Tėrstenik (Drenas)   |  Mosha: 45 Vjeē   Shenja e Horoskopit: Demi  
E lindur nė njė fshat tė Drenicės, Violeta, qysh nė bankat shkollore u dėshmua pėr talentin e saj nė tė gjitha zhanret e muzikės. Ajo, sakaq u bė emėr i njohur i estradės sonė dhe njė zė qė meriton respekt e vėmendje! Kėngėt e saj janė lamente pėr historinė, balada pėr dashurinė, kala pėr trimėrinė dhe himne pėr bukurinė! Violeta, mund tė quhet edhe stilin e veēantė tė veshjes, qė nga veshjet kombėtare, uniformėn e UĒK, e deri tek veshja e nusėr... >> Lexo gjithė biografinė >>
4

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.8 / Votuan:  86
Albumet:Tekste Kengesh:

» Dergo Nje Kenge »

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime / Links:

 :: Diten E Diele ::  
 :: Pavarėsinė E Gėzoftė Kosova ::  
 :: Drenica Ime ::  
 :: Hajde Hyn Ne Valle ::  
 :: Jam Nje Djal ::  
 :: Ashtu Keshtu ::  
Kalendari
28/02/2015
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Big Mama
Big Mama
29 vjeē
Morena Dyli
Morena Dyli
25 vjeē
Enver Petrovci
Enver Petrovci
61 vjeē
R.I.P.     Pėrkujtojmė:
Dr. Flori
Dr. Flori
(1979-2014)
Emmy
Emmy
(1989-2011)

Votimi i Javes
   23 Shkurt - 1 Mars 2015

Cilen Kenge Preferoni?

  Ledri Vula - Elvana

  Leonora Jakupi - Ma Ngat

  Noizy - Looking At You

  Unikkatil - Si Ni Vakt

  Elvana Gjata - Je Ti (Digitalb)

  Bad Sight - Dallojna

Votimi i Javes

Qender Dobesimi Equilybra