teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

West Side Family - Boom

AlbatradePlus/Acromax kanė vendosur ta bllokojnė dėgjimin e kėngės "Boom" nga West Side Family. nė gjithė portalet shqiptare

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Flori

Jam Gati Per Gaz Jam Gati Po Seci Avash
Cdo Dite Qe Un Zgjohem Eshte Nje Tjeter Peisash.
Nuk Jan Te Njejtat Fytyra Nuk Esht I Njejti Vend Nuk Jan Te Njejtat Veshje Kan Marr Nje Tjeter Trend.
Nga Lopa Te Mullari
Te Hause Progresiv Rakia Te Koka Armani e Rinia Poshte Triko Leshi
Hecka lady Marshalla Ku Gocat Europiane I Fton Per Tallava...
Hidhen Perdridhen,Tunden dhe Shkunden Zbrazen Dhe Gotat Mbushin Hundet I Keni Si Dhe
Sa Te Doni Natyrale Silikoni...

Landi

Vapa Shkon Shpejt Sic Vjen Dhe Iken
Bllokohet Truri Dhe Dritat Te Fiken
Te Gjith i Sheh Por Ti Nuk Flet
Mjafton Te Eksplozoesh Edhe Cdo Kush Ben Punen E Vet
Do Kaloj Nje Nat Po Pa I Dhen Rendsi me Fal O Ylli Shuar Por Ktu
Futesh Edhe ti.Sa Per Vete Do Kenaqesha Me Shum..Ti shtoj Rum Gaz...


Bum Jepi Volum bum bumx2
Bum Edhe Me Shum bum bumx2
Bum Pu sa Ja Nisa Masken E grisa
Njeher te flisja
Se si Ne Jemi Kshu Si Po Vemi Eshte Prish Sistemi
Bum Jepi Volum bum bumx2
Bum Edhe Me Shum bum bumx2
Cdo Gje E Fundit Qe Del E do
Makinen Nga Fabrika Ti E Do
Dita Jote Eshte vetem houuu Kerko
Nuk Mundohesh Zemer Sot
Ti Mos U Harxho
Me Je Neveritur shum
Kur Ben Kot sikur Llastohesh
Ti Do Vetem Veten Tate
Kot Po Konsumohesh
Po Ta Them Pa Keqardhje
Hey Mori Fund Shko
Ne Punen Tende
Germo Tjeter Kund

Temperatura Ngrihet Larte
Esht nxheur Vendi Dhe Esht Ber Shum Vape Kape Pak Ate Bionden
Aty Esht Ber Tap
(u plako Filloi Tu Fol Edhe i doli X)
Po Zberdhehet Atje Nga Pran
Une Me Hap Dhe Ajo Vrap
Une i jap pak Ajo Do Me Shume
Leng portokalli?? -Jo Shpirt e Dua Tjeter Une

Hidhen Perdridhen,Tunden dhe Shkunden Zbrazen Dhe Gotat Mbushin Hundet
I Keni Si
Dhe Sa Te Doni Natyrale Silikoni..X2

Bum Jepi Volum bum bumx2
Bum Edhe Me Shum bum bumx2
Bum Pu sa Ja Nisa Masken E grisa
Njeher te flisja
Se si Ne Jemi Kshu Si Po Vemi Eshte Prish Sistemi
Bum Jepi Volum bum bumx2
Bum Edhe Me Shum bum bumx2

Ky tekst u dėrgua nga  tiroonsi   TheMr305
Korrigjo Tekstin Status FB nga ky tekst Pėrkthe Tekstin Akordet


Kalendari
01/02/2015
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Hysni Klinaku
Hysni Klinaku
40 vjeē
R.I.P.     Pėrkujtojmė:
Violeta Simoni
Violeta Simoni
(1942-2013)

Votimi i Javes
   26 Janar - 1 Shkurt 2015

Best New Artist 2014?

  Kida

  Enca

  Arilena

  Florent Abrashi

  Offchestra

  Stelina

Votimi i Javes

Qender Dobesimi Equilybra