A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Videoklipi Zyrtar

Ylli Limani - A E Din Ti


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  134


Video: Imagine Films  
Për ty o krejt yjet e qiellin
I kisha marr e ti kisha dhuru
Edhe shkëlqimin e hanës e t'diellit
Ti kisha fal vec me t'treg sa t'du

A e din ti (x3)
Sa shum,jom lut
Mu ni edhe ti(x3)
Sikur une

Tregom para,se me shku
Kush ka,me ti puth,syt
Kush munët,me t'dasht ma shum,se une
Kce,sa jena t'ri dyt
Një zemër,që të do,ti mos e humb

Harroj me marr frym kur t'shoh ty
Edhe koha më duket se ndal
Shum po du me ti puth ata dy sy
Puthjen e par tonën sonte ma fal

A e din ti (x3)
Sa shum jom lut
Mu ni edhe ti (x3)
Sikur un

Tregom para,se me shku
A e din ti,sa shum kom ëndrru
Vech 1 here e 1 shans me ma jep
Dicka që se kom pas me m'mungu
Jo s'ka ndodh,jo te un as 1 here

Rri dhe pak,ti sonte,me mu (x2)
Rri dhe sonte
Edhe sonte (x3)

(x2)
Kush ka,me ti puth,syt
Kush munët,me t'dasht,ma shum se une
Kce sa jena,t'ri dyt
Një zemër,që të do,ti mos e humb

Ky tekst u dërgua nga ArzaW   TimI12
 • 2016-12-03 10:44:32
  Për ty o krejt yjet e qiellin I kisha marr e ti kisha dhuru Edhe shkëlqimin e hanës e t'diellit Ti kisha fal vec me t'treg sa t'du
  20
  16
 • 2016-12-03 10:44:34
  Harroj me marr frym kur t'shoh ty Edhe koha më duket se ndal Shum po du me ti puth ata dy sy Puthjen e par tonën sonte ma fal
  19
  15
 • 2016-11-18 15:28:18
  Një zemër që të do ti mos e humb

  Dërgoi: Besaa
  24
  13
 • 2016-11-25 21:40:50
  Kush munet me t'dasht ma shum se un?

  Dërgoi: Linna.
  23
  5Kalendari
03/12/2016
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Gramoz Kozeli
Gramoz Kozeli

Ergys Estrefi
Ergys Estrefi
37 vjeç

Votimi i Javës
   27 Nentor - 3 Dhjetor 2016

Kënga Më E Bukur 2016

  Etnon Ft Genta Ismajli - Shake It

  Getinjo Ft Baby G - Monster

  Nora Istrefi - Sa T'kom Dasht

  2po2 Ft Flori - Gone Girl

  Ghetto Geasy Ft Onat - Bs

  Adelina Ft Robb Daddy - Erën E Saj

Voto