teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Ylli Limani - A E Din Ti

Videoklipi Zyrtar

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.8 / Votuan:  130


Video: Imagine Creative  
Pėr ty o krejt yjet,e qiellin
I kisha marr,e ti kisha dhuru
Edhe shkėlqimin e hanės,e t'diellit
Ti kisha fal,vec me t'tregu,sa t'du

A e din ti (x3)
Sa shum,jom lut
Mu ni edhe ti(x3)
Sikur une

Tregom para,se me shku
Kush ka,me ti puth,syt
Kush munėt,me t'dasht ma shum,se une
Kce,sa jena t'ri dyt
Njė zemėr,qė tė do,ti mos e humb

Harroj,me marr frym kur t'shoh ty
Edhe koha,mė duket se ndal
Shum po du,me ti puth ata,dy sy
Puthjen e par,tonėn sonte,ma fal

A e din ti (x3)
Sa shum jom lut
Mu ni edhe ti (x3)
Sikur un

Tregom para,se me shku
A e din ti,sa shum kom ėndrru
Vech 1 here e 1 shans me ma jep
Dicka qė se kom pas me m'mungu
Jo s'ka ndodh,jo te un as 1 here

Rri dhe pak,ti sonte,me mu (x2)
Rri dhe sonte
Edhe sonte (x3)

(x2)
Kush ka,me ti puth,syt
Kush munėt,me t'dasht,ma shum se une
Kce sa jena,t'ri dyt
Njė zemėr,qė tė do,ti mos e humb

Ky tekst u dėrgua nga ArzaW   TimI12
Korrigjo Tekstin Status FB nga ky tekst Pėrkthe Tekstin Akordet  • 2014-04-27 12:12:44
    Kush munet me t'dasht ma shum se un?

    Dergoi: Linna.
    16
    2


Kalendari
01/10/2014
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Kaltrina Molliqaj
Kaltrina Molliqaj
26 vjeē
Dritan Jashari
Dritan Jashari
43 vjeē
Qazim Bekaj
Qazim Bekaj
56 vjeē
Albana Azizi (Thaila)
Albana Azizi (Thaila)
22 vjeē

Votimi i Javes
   29 Shtator - 5 Tetor 2014

Kush Eshte Reperi Me I Mire Shqiptar?

  Noizy

  Geti

  Unikkatil

  Tds

  D.U.D.A

  Klepto

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra