A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • #
  • 00 Genti
  • Analizimi I Flamur Topit Ne Minor

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

00 Genti - Analizimi I Flamur Topit Ne Minor


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/09/2007

2007-09-01T00:00:00

Participating in

Mikrofoni I Artë 2007


Me kujtohet kohe me pare, kur
gjithshka ish bardh e zi, mbushur
njerez me inat, mbushur njerez me
zili, me shqetsojne kur me ngulin
syte, sikur skane asnje tjeter pune e mundohen t'me gjykojne por
gjyqtari sot jam une...

do me thuash ish here e pare do me shkruash pse sme fal do pergjigjem menjehere nuk me falet
ju njehere

nganjehere me vje te qesh, nganjehere me vjen te
qaj, nganjehere nuk u ve vesh,
nganjehere i them asaj, skam
flamur e skam atdhe, i pafytyre
nuk kam as fe, sjam krenar e nuk
kam mall, nuk me plas qe jeni gjalle


Lyrics submited by FraKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019