A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com

STORY

TeksteShqip

SOT

Ganimete Asllani

mbush sot

50 vjeç

Enur Pakashtica

mbush sot

25 vjeç

Enxhi Nasufi

mbush sot

24 vjeç

Alma Gashi

mbush sot

43 vjeç

Usher

mbush sot

41 vjeç

Mr.Safet

mbush sot

35 vjeç

Bilal Xhaferri

përkujtohet sot

në 33 vjetorin e vdekjes

Pavlina Nikaj

përkujtohet sot

në 8 vjetorin e vdekjes

Ergi Dini

përkujtohet nesër

në 25 vjetorin e lindjes

Qendresa Batllava

mbush nesër

26 vjeç

Sebastian Yatra

mbush nesër

25 vjeç

Arbër Kurtaj

mbush nesër

28 vjeç

📈 Më Të Klikuarit e Javës

Doruntina Shala, TAYNA (emri skenik) eshte nje kengetare/repiste nga qyteti i Prizrenit por jeton ne Prishtine. Ajo eshte cilesuar si nje nder kengeta...
Këngëtarja Orhidea Latifi ishte pjesë e OnRecords dhe të gjithë e njohin si Kida. Ajo jeton në Prishtinë me prindërit e saj. Më datë 11 Janar 2014,...
Megjithese shume i ri ne moshe, Klejdon Dogjani apo Finem sic njihet nga publiku, ka arritur qe ne shume pak kohe te behet nje emer premtues i indust...
Kreshnik Fazliu i cili ka prejardhjen nga MITROVICA, i njohur me pseudonimin Mc Kresha eshte me prejardhje nga qyteti i veriut të Kosovës, Mitrovica. ...
Emri i saj nuk është i panjohur, aq edhe zëri e këngët e saj, të cilat janë të dashura e të pëlqyera për publikun shqiptar. Siç thonë, kjo është më e ...
Emri i vertetë Rigels Rajku, por njihet nga te gjithe si Noizy. Ka nenshkruar konkrate me kompanine e famshme "Universal Music" dhe tashmë Noizy është...
Loredana Zefi eshte me origjine nga qyteti i Ferizajit dhe është e dashura e reperit të mirënjohur Mozzik. Cifti ka nje vajze te lindur me 18 Dhjetor ...
Karrieren e tij si kengetar e nisi shume i ri sepse qe ne femijeri kengen tallava e adhuronte. Filloi qe te shkonte ne ahengje, dasma dhe keshtu u be ...
Emri i tij i vertete eshte Leart Zymeri dhe eshte rritur ne nje nga lagjet e Prishtines, ne lagjen Bregu Diellit. Lluni qe nga femijeria ka filluar te...
Inva Mula është një këngëtare soprano shqiptare. Ajo vjen nga një familje artistësh. I ati saj, Avni Mula, është një nga kompozitorët dhe këngëtarët m...

🔝 TopSpot 100

» Renditja e Plotë »

📊 Votimi i Javës

Këngëtarja Më E Mirë E Vitit 2019
Votimi i Javës: 14-20 Tetor 2019  

(33%, 1 vota)
(33%, 1 vota)
(33%, 1 vota)
(0%, 0 vota)
(0%, 0 vota)
(0%, 0 vota)

Numri i Votave: 3

Pjesëmarrja në Votim:

Anketa u Krijua nga:  Dhimiter524

Krijo një votim »

Më shumë votime »


🔜 Videoklipe Së Shpejti ⌛

“Dielli”

Tiri

2019-10-08T18:00:08

“Ndjeva Mall”

Shkumbin Ismaili

2019-10-15T16:00:00

“Sekreti”

Eni Koçi

2019-10-16T18:00:01

“Ata”

Niil B

2019-10-18T18:00:01

“Jom Rrit”

Fero

2019-10-25T18:00:01

“Jolie”

2 Step Feat. Almenda

së shpejti...

“Missed Call”

Morena Taraku

së shpejti...

“Falma”

Donjeta Morina & Skerdi

së shpejti...

“Ki Me Pa”

Tringa Kay Feat. Slicky

së shpejti...

“Xinxilushe”

Gold AG

së shpejti...

» Më shumë video »

🆕 Të Rejat E Fundit

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019