Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

00 Genti - Full Moon  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

29/04/2014

2014-04-29T14:26:21+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Full Moon" kënduar nga 00 Genti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga 00 Genti:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet