Më mbaj mend (për 1 muaj)


1Million - I'm 'Bout My Things

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I'm 'Bout My Things".
3. Video është e këngës "I'm 'Bout My Things", por nuk këndohet nga 1Million.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

1Million - I'm 'Bout My Things  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

30/01/2018

2018-01-30T14:24:42+00:00Intro:
Im talkin bout that money while u talkin shit
Im talkin with my dummys (yea) im bout my things (im bout my things x4) (Milli)

Hook x2
Im talkin bout that money while u talkin shit
Im talkin with my dummys (yea) im bout my things
Lookin on the mirror now my face is clean
Look me ima warrior cant keep play with me

Verse 1
Your dream (your dream)
My life (my life)
On my scene (on my scene)
Thats strike (thats strike)
Bad boy, she see me
Mad man (bro) she need me (woooo)
Niggas be hate on me (don’t)
Niggas be flexin on me (don’t)
Nigga keep play my shit (play that)
Better dont play with me (i dont play)
But f**k dat, relax boye (quiet)
be on that, my choice boye (good choice)
Thats rolls boye (thats rolls boye)
Keep call boye (keep call boye)
Watch the lights
New york boye
Blinkin like strobes (woo)
Rain on these hoes (woo)
Man i want it all (all)
Im gon knock you off (brrrr)

Hook x2
Im talkin bout that money while u talkin shit
Im talkin with my dummys (yea) im bout my things
Lookin on the mirror now my face is clean
Look me ima warrior cant keep play with me

Verse 2
Im far from perfect
There’s so many lessons i’m gon’ learn (learn)
If worth is evil
Look at all the evil i’ve done learned (i learned)
I put ya face down like facebook logo (face down)
She bouncin on the stick likelike a pogo (haha)
Never been on the law
Beat is crazy for lows
Boyz want a twerk from hoes
They ask about my clothes (hhhaaa)

Hook x2
Im talkin bout that money while u talkin shit
Im talkin with my dummys (yea) im bout my things
Lookin on the mirror now my face is clean
Look me ima warrior cant keep play with me


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet