Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

1tt'z

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: 1tt'z është një këngëtar. EMRI : ARIANIT MOSHA : 18 VENDBANIMI : PRIZREN NOFKA : 1TT'z {1 te te } HOBI : HIPHOPIRASH ShKOLLIMI : E KA NDERPRE MIRRET ME RAP : QE 4'VJET FULL BASHKPUNIME : ANESTEZIONI . AGRESIONI . PATTO G FLLIP . CUBA . MR C . SCABY BONSATON DNS . CRYSTAL , EDA , UCK . BIG SELL . ONX . LUCK G etj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Virus

Lindi Sahiti

Mergim Highzeri

Slaer

Ardit Tafarshiku

Florin Kelmendi

Cufa

Mr. Babushi

Dinno

Marin Jancu

Tags: 1tt'z


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet