Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


2Ton - Bone Ma Mir  (Feat. Emiljano)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  26

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/05/2013

2013-05-11T04:00:09

Featuring

Emiljano
click clack hi turn up the lights on
just you and i e di t'jap emocion

shpesh em thu ti s'je normal kit fjal shum her e ni
e kena planifiku qdo dite ka dy her per mu (shhh)

per mu kurr ska qu pesh
se sa njeri em kesh

qaq mir e bon ti sa qe mbon me ardh kudo qe t'jesh
di me bo dallimin kush o bitch e kush o princesh
S'na duhen komplikimet e bojna mir dhe thjesht

Ref:
Ooo bone ma mire se tjetra nese din edhe,
zemer e di qe s'bon gabim edhe oooo...
Nuk du me dit qysh je duk ne fillim edhe
baby ur the best if you wanna know it 2x

i can tell she knows
she the cutest she the best
when she give it she to wild
and i hate to call it sex

ke fantazina me fol
kur e bajm ke qef mem lodh
je doktoresh per sex
edhe se s'ke ba hic shkoll

kam qef me ba me ty
lights on met pa ne sy
skam turp mu shpreh e me than
gjithcka per ty kisha dhon...

tels do it all night long
making love with my song
Ti e ban vetem per mu
Babygirl thats nothing wrong...

ref:
Ooo bone ma mire se tjetra nese din edhe,
zemer e di qe s'bon gabim edhe oooo...
Nuk du me dit qysh je duk ne fillim edhe
baby ur the best if you wanna know it 6x


Ky tekst u dërgua nga silvia
Më Shumë Këngë Nga 2Ton:

Më Shumë...