Më mbaj mend (për 1 muaj)


2faces - Ku Je Kan

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je Kan".
3. Video është e këngës "Ku Je Kan", por nuk këndohet nga 2faces.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2faces - Ku Je Kan  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

24/11/2010

2010-11-24T19:42:52+00:00Nessi :

Po ku je kan shoki jem kur t`lypsha une ndihm
ku je kan kejt e din u msheshe ne rethin
kom menu qe tkom dost po sen t`***** s`ishe
i thu vetes burr ku 2 **** ty si kishe
thot qe mke vlla kur i kom xhepat plot
kur pata probleme tregom ku mete shok?
i kisha syt me lot um kujtohet si sot
lypsha ndihm kot kisha veq t`madhin zot
Po prap u qova n`kom kallxom ti ku je kan
ike n`tana ant e mu n`lloq um ke lon
fjalt nuk pi vjelli gjygji n`burg um sjelli
dola un erdhe ti si me zhdryp pi qielli
po tash nuk pom vyn shok shkoo n`rrot somes
ma ktheve shpinen mu ja derdhe lotin nanes
n`dit sodit ska fjal besim as shoqni
vllau e vret vllaun veq per pak pasuni dooost....

REFREN 2x:

Po ku je kan EHEEEE
Pse m harron EHEEE
Po pse s`menon EHEEE
Um tradhton EHEEE
Nevoj per ty KU JE KAAN
Po t shikooj n syy KU JE KAAAN
Po po t boj bee KU KU KU KU JE KAAAAN

OrssY-G :

Po ku je kan qe as vet se din ma man shuuj
Po ku je kan kur hi n`ferk me njeri me njeri t`huuj
Po ku je kan kur jom met i fikt i fikt n`zerooo
Um bje n men kur ma bone Hej a tkom haverr?
Eoooiii se nuk i veq fjal e poezii
dole fallc inatgji qe fuck orssy g
po ku je kan shoki jem mos i ndrro fjalt po rri
po ku je kan ku metsha vet demek teli n shpi
po ku je kan OUOOOO
ti je faake OOOH NOOO
edin pse QYYSH JOOO
per nje dhip OUOOOO
je met sen POPOOOO
pishmon je OUOOOO
mo shum haan E EEEEJ
qysh e shes qysh e bleeej maan
edi qe vet sum don kut t`lypsha ku je kan
qe tash ja nis e shan mos u shit se jom i ran
po e vertet e ejj po mos um prek knejj ejj
2faces prap eeeej gangsta one e eeeejjj

REFREN 2x
Po ku je kan EHEEEE
Pse m harron EHEEE
Po pse s`menon EHEEE
Um tradhton EHEEE
Nevoj per ty KU JE KAAN
Po t shikooj n syy KU JE KAAAN
Po po t boj bee KU KU KU KU JE KAAAAN


Ky tekst u dërgua nga  dangerzone
Më Shumë Këngë Nga 2faces:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet