Më mbaj mend (për 1 muaj)

2po2 - Ti S'e Din Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Verse 1: phat beni

nje dite heret ne mengjese ndjej telefon se kerset
ngadale zgjohem dhe e kerkoje dija se ti ishe n'telefon
mos luj me mue une po t'themndegjo se per ty osht ky sen
tana qdo mbremje dhe ne qdo ore kur ti kerkoje
ke qen shum e eturzemerse ke qen shum e nxet
tani veq qe osht terrur nga ti oh mo asgje ska mbet

chorus: phat beni

se ti nuk e dinun skom nevoj per ty
se femnat sikur tinuk du mi pa me sy
s'ndjej asgje per tyas zemrin s'ma ke thy
kurr lot skom derdh per tyn'rrot t'sames t'pafsha ty

verse 2: phat beni

diten tjeter prap te deramendove se une do te kthena
mos provo ma se t'kam harrue ke dit se qdo gje ka perfundu
lej kto fjale boll me kto rrenaharro tash se ma nuk kthena
ta kom than dhe kte e ke ditese do tvi kjo dit une e kom prit
qdo gje t'mire qe pata une ta dhashas ato as mu nuk ike tash
osht shum vone tash per ofendimvazdho tutje se te une ska kthim

chorus: phat beni

se ti nuk e dinun skom nevoj per ty
se femnat sikur tinuk du mi pa me sy
s'ndjej asgje per tyas zemrin s'ma ke thy
kurr lot skom derdh per tyn'rrot t'sames t'pafsha ty

verse 3: g-soldier

ayo, harro tash se qe ty dikur te dashurova
harro fjalt e mira qe per ty i fola
mos menu qe qaq shum um ke lendu
mos maj shpresa se apet ko me tu afru
ti dhash kejt t'mirat edhe pse si meritove
po kto t'mirat ti shum shpejt i harrove
nuk ja vlejn ma me kujtohen ditet me ty
as ni pik t'lotit se derdha nga kta dy sy
okej t'kom dasht po ato dite jon t'kalume
endrrat t'shkrume perfundume histori e shkatrrume
nje dashurije qe rall here pati sukses
tash e tutje mendjen tane veq sikur t'jem
ec tash shko skom nevoj per ty
mos mendo se zemren ma ke thy
as lotet e tu nuk po kryjn pune sot
pom lutesh kot se nuk kthena dot
po'm vjen mire qe qdo gje po perfundon
dikush tjeter tash zemren tem po pushton
tash kje jete po luhet ni loje tjeter
kadal dal po harrohet dashnia e vjeter

chorus: phat beni

se ti nuk e dinun skom nevoj per ty
se femnat sikur tinuk du mi pa me sy
s'njeja gje per tyas zemrin s'ma ke thy
kurr lot skom derdh per tyn'rrot t'sames t'pafsha ty


Ky tekst u dërgua nga  albani2po2
Publikimi: 27/04/2009


2po2 - Ti S'e Din
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti S'e Din".
3. Video është e këngës "Ti S'e Din", por nuk këndohet nga 2po2.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga 2po2:


Komente 0