Më mbaj mend (për 1 muaj)

2po2 - Heroina Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  5

Kshtu ma s'pari ja kom nis me pi cigare edhe alkool e masnej me marihuan e sene,po e kom ni mesazh per rinin mos me pi drogen se HEROINA osht e flliqt...

Heroina jam jeten ta shkatrroj rob i imi je dhe une ty kurr s'te lshoj ( 4x)

At nuk e di as vet pse dolem ne kafiteri,ne tavolinen ton me nje buzqeshje t'embel papritmas mu afrua,me tha se ka diqka me vler vetem per mua,me kapi per krahu dhe me qoj ne WC,e nxori nga xhepi dhe tha ja ky seni me vler,HEROINA ai seni qe mua ma ofroj,me vjen shum keq i thash po ket dhurate s'mund ta pranoj,n'ato fjal me beri per vete,me mbshteti per mur dhe filloj tjeter qeshtje,pas pak ne harruam per qka filluamdo t'pranosh ket biznis te ri qe ta kam ofruar,se mbaj mend biseda jon sa ka zgjatur por e di se pas shum kohesh prej aty ja kam mbathur,kam vrapuar deri te shoqria me pyten qka u bo thash se vajza quhej HEROINAA

REF: HEROINA jam jeten ta shkatrroj rob i imi je dhe une ty kurr ste lshoj (4x)

e shtune ishte dita tjeter me radh m'thiri n'telefon e lam terminin per me dal,u takuam biznis te ri filluam se dija qka po beja isha krejt i hutuar,tjeret me thonin largohu prej saj,ke gabuar je mashtruarke harruar qfare ke filluar,e une i mbyllja syt dhe vesht s'degjoja aske tjeter si druri neper flake jeta ime duke u djegur,por une ket gje nuk e dija ah sikur ta dija sikur ta dija dhe shum vone kete gje e kam kuptuar tani mund te shkosh me tha mjaft te kam shrfytzuar.dhe per here te pare perjetoj kriz t'vertet ajo hyri ne gjilper dhe gjilpera ne te dhe nga gjilpera peshperite dhe kerkon thot HEROINA JAM HEROINA JAM

REF: ...


Ky tekst u dërgua nga  linaa2po2
Publikimi: 01/12/2001


2po2 - Heroina
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Heroina".
3. Video është e këngës "Heroina", por nuk këndohet nga 2po2.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga 2po2:


Komente 0