Më mbaj mend (për 1 muaj)

Acarusi - Gishtin E Tret Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


El recordssss
eyoooo hahaaa
yeappppppp
ELBASAN CITY ha KUSH KUSH
QYTETI RREPIT ACARUSIII

kur hyj nrrep si perhera
nuk shoh gjo tjeter vec amatera
cuna legena qe imitojn
shum rrepera qe sdin ca tbojn
e nxjerrin diss per pedera
se ktyre un
ja ngre gishtin e tret
e ateher ndizet loja
acarus me shum eksperienc
kaloj plot pervoja
se ju skeni me ekzistenc
e kuptova si luhej loja
rrepi ne vetvet esht shkenc
dhe un mora NOBEL
kur nisa te rrepoja
kape kape bitin
ngjoje ngjoje tekstin
shife shife hitin
duan ndjekin por tifozet
kamet po ja presin Acarusiii

ref 2 : JU NGRE GISHTIN E TRET
SE JAM I VERTET
JU NGRE GISHTIN E TRET
SE I PARI KA ME MBET
JU NGRE GISHTIN E TRET
SE DO JU RRXOJ UN VET
JU NGRE GISHTIN E TRET
GISHTIN E TRET

i coptova ca krena ta lija rrepin
jo sma bante zemra
akoma qent po lehin
duhet me i vra un ato legena
se ku dilje nga shpiaaa me bo diss
me rrepin tim motra jot kercente mrena
se me rrepin qe po bojm akoma gjall jena
se ne boten ku jetojm pistoleta duhet tkena
po berreta ste hyn ne pun ku ske zemer more cun
po pse pra o vlla ato me dissa mu ngacmun
po pse jo ndonje tjeter apo ndoshta kaq shum vlera paskem un
po ik o majmun se ti sje per ket pun
ore buzqumesht pa boleeee

JU NGRE GISHTIN E TRET
SE JAM I VERTET
JU NGRE GISHTIN E TRET
SE I PARI KA ME MBET
JU NGRE GISHTIN E TRET
SE DO JU RRXOJ UN VET
JU NGRE GISHTIN E TRET
GISHTIN E TRET

this is dedicatet all u motherfuckers
BLA fuck haters fuck inat g bla bla blaaa

e pushtova boten e rrepit
po shemben skulptura
ndertohen monumente si aleksandri madh
me 1 qytet e per at udhtar qe sapo mberriti
i them WELCOM TO ACARUS CITY


Ky tekst u dërgua nga  Acarusi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Acarusi
Publikimi: 13/09/2011


Acarusi - Gishtin E Tret
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gishtin E Tret".
3. Video është e këngës "Gishtin E Tret", por nuk këndohet nga Acarusi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Acarusi:


Komente 1