Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ada - Na Dy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  14

Jam ajo qe zemren ta preki jam
Ajo qe tban ty per veti jam
Un me ty qiellin e ceki
Come to me baby come to me bent

Zemren teme e kan dasht amo
Veq ti e ke marr bota sillet rrumullak e na dy e bojna star se kado qe Jena bashk
Qdo problem iken vet dashnija jem per ty edhe ndimer asht nxeht
Nxeht nxeht nxeht edhe larg ti prap nxeht qikat krejt po kan inat se Po mdon e nuk ju flet se ti menen ki te un e asnjo s'te intereson bizi thirri per ma Von


Ti pi don ti pi don puthjet e mija
Tu pi don ti pi don sent e mija
Ti Di don ti to Di don

Jam ajo qe zemren ta preki jam
Ajo qe tban ty per veti jam
Une me ty qiellin e ceki
Come To mi baby come Tu mi baby

Pak edhe Pak sa me ngat
edhe Pak edhe Pak e bojna flak
Edhe Pak edhe Pak veq un e to ani qa po Di emrat ton Jan dashni
Ada Cara
Publikimi: 30/01/2020
Teksti: Endrit Mumajesi
Video Produksioni: MAX Production


Ada - Na Dy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na Dy".
3. Video është e këngës "Na Dy", por nuk këndohet nga Ada.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0