Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Adela Bezhani - Mos Thuaj Jo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Thuaj Jo".
3. Video është e këngës "Mos Thuaj Jo", por nuk këndohet nga Adela Bezhani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adela Bezhani - Mos Thuaj Jo  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Festivali i 46-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

14/12/2007

2007-12-13T23:00:00+00:001.
Mos me thuaj jo, sdua
Eja te rrish me mua
Mos me thuaj jo, endrra
Lere te flase zemra

2.
Mos me thuaj do nje tjeter,
Jo..nuk eshte genjeshter
Si nje loder eshte kjo jete, por eshte e vertete

3.
Ref.
Thuaj po, por mos thuaj jo,
Une e di qe ti me do
Se nuk ka ne bote asnje njeri
Qe jeton pa dashuri

4.
Dua, dashurine,
Dua ciltersine
Dua mijera endrra,
Vetem te flas zemra

5.
Ti o zemer bej cte duash
Mua te mos me thuash
Nese fajin e kemi vete
Le te jete sekret

6.
Mos me thuaj ndonje tjeter
Jo, nuk eshte genjeshter
Si nje loder eshte kjo jete,
Por eshte e vertete

7.
Ref.
Thuaj po, por mos thuaj jo,
Une e di qe ti me do
Se nuk ka ne bote asnje njeri
Qe jeton pa dashuri

8.
Dua, dashurine,
Dua ciltersine
Dua mijera endrra,
Vetem te flas zemra


Më Shumë Këngë Nga Adela Bezhani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet