Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Spahija

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  40
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 30 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Adelina Spahija është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Adelina Spahia eshte nga Prishtina dhe ka perfunduar shkollen e mesme ne Gjimnazin "Jeta e re" ne Suharek. Tani studion ne Kolegjin "Iliria" Juridik. Më datë 25 Dhjetor 2012, Adelina Spahija publikon videoklipin "Nga Jeta Ime Te Largoj". Më datë 30 Janar 2013, Adelina Spahija publikon videoklipin "Ti Vazhdo". Më datë 14 Prill 2017, Adelina Spahija publikon videoklipin "Te Lutem Mos Shko". Më datë 3 Gusht 2019, Adelina Spahija publikon...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

2 🔥

  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Adelina Spahija, Adelina Spahiu

Komente 2