Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adem Ramadani - Kam Mall Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  15

Allahume Me Sali
Allahume Me Sali
Allahume Me Sali we Barik Ala Muhamed
Allahume Me Sali ala Muhamed
Ya Rabbi Sali Alejhi We Selam
Ya Rabbi Sali Alejhi We Selam

Kendoj me zemer qe me del loti
Tshoh ftyren tande nuk pata fatin
E te besoja kur te mohuan
Tisha ne mbrojtje kur te sulmuan

Allahume Me Sali ala Muhamed
Ya Rabbi Sali Alejhi We Selam

Si ta kthej kohen me ty tjetoja
Vetem njeher fort un tperqadoja
Te isha trungu qe ke lemuar
Qe shum ka par e shum ka degjuar

Allahume Me Sali ala Muhamed
Ya Rabbi Sali Alejhi We Selam

Sa here qe emrin un ta degjoje
Shum pershendetje per ty dergoje
Pas rruges tende gjithnje do shkoje
Derisa zoti ne te na bashkoje

Allahume Me Sali ala Muhamed
Ya Rabbi Sali Alejhi We Selam


Ky tekst u dërgua nga Arben Bajrami

Adem Ramadani - Kam Mall
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kam Mall".
3. Video është e këngës "Kam Mall", por nuk këndohet nga Adem Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adem Ramadani:


Komente 1