Audio

Adem Ramadani - Krejt Dynjane E Kalova  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/11/2013

2013-11-16T17:57:59


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Krejt Dynjane E Kalova" kënduar nga Adem Ramadani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Adem Ramadani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Adem Ramadani:

Më Shumë...