Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adem Ramadani & Xhemail Nuhiu - Shqiperin E Dua Se Jam Shqiptar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Shqiperine e dua se jam shqipetar,
Kosoven e dua se jam Kosovar (2x)

Jeta rrjedh po hana shkele
malli rrjedh per memedhene,
gjithmone malle m'ndogje n'ty
per Kosove e per Shqiperi

Shqiperine e dua se jam shqipetar,
Kosoven e dua se jam Kosovar (2x)

Gjithmone n'zemer do ti mbaje
si dy syt nuk mund ti ndaje,
kush perqan mir le ta din
pa Kosove nuk ka Shqipni

Shqiperine e dua se jam shqipetar,
Kosoven e dua se jam Kosovar (2x)


Ky tekst u dërgua nga Liman Berisha


Publikimi: 26/07/2012


0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Adem Ramadani:


Komente mbi këtë këngëAdem Ramadani & Xhemail Nuhiu - Shqiperin E Dua Se Jam Shqiptar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shqiperin E Dua Se Jam Shqiptar".
3. Video është e këngës "Shqiperin E Dua Se Jam Shqiptar", por nuk këndohet nga Adem Ramadani & Xhemail Nuhiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.