Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adi Mc - Elefantet Dhe Merimanga  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 10

Komente

Asnjë Koment

14/03/2013

2013-03-14T15:22:36+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Elefantet Dhe Merimanga" kënduar nga Adi Mc.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Adi Mc i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet