Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adil Ramadani - Vetem Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

shiko syt e mi dhe tregom qka mendon ti
s`ke nevoj me m`rrejt
sepse ne mes nesh gjithqka e drejt dua t`jet
s`dua me ty t`lendoj joo s`dua me shum lot une jooo
t`jem pran teje enderroj
se vetem ti vetem ti je ajoo

pse une vetem ty te kujtoj
une vetem ty vetem ty vetem ty
pse une vetem ty te kujtoj
une vetem ty vetem ty vetem ty
pse une vetem ty te kujtoj
une vetem ty vetem ty vetem ty
pse une vetem ty te kujtoj
une vetem ty vetem ty vetem ty

vetem per ty flas gjithqka jap me ty t`jam
krejt ajo qe kam une per ty
eshte dashuri apo dhembje ne shpirt ?
qdo gje eshte e kot pa ty
ku te shkoj s`mund t`vazhdoj s`mund t`jetoj pa ty
krejt ajo qe pres une nga ti
eshte dashuri dhe fat per te dy

pse une vetem ty te kujtoj
une vetem ty vetem ty vetem ty
pse une vetem ty te kujtoj
une vetem ty vetem ty vetem ty
pse une vetem ty te kujtoj
une vetem ty vetem ty vetem ty
pse une vetem ty te kujtoj
une vetem ty vetem ty vetem ty


Ky tekst u dërgua nga Linka

Adil Ramadani - Vetem Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Ty".
3. Video është e këngës "Vetem Ty", por nuk këndohet nga Adil Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adil Ramadani:


Komente 0