Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com

Ju lutemi qe perkthimi te jete sa me i sakte dhe pa perdorur Google Translate.

Faleminderit per kohen tuaj.

Afrim Muciqi - "Tamam Per Mua"

Teksti origjinal i kenges

kur ma lujshe njanin sy rrak ka tak zemra mu thy rrak ka tak zemra mu thy. kmishes pullen ja mbertheve me ka krejt zemren ma theve me ka krejt zemren ma theveee. dil e mos u fsheh aman aman ty te dua ty te kam per qef ti je tamam tamam per mua x2 emrin kur po ta permendi zemra don mem dal prej vendi zemra don mem dal prej vendi e mem ba me dor mem prek pasha zotin du me dek pasha zotin du me dekkk dil e mos u fsheh aman aman ty te dua ty te kam per jet ti je tamam tamam per mua x4
Titulli i perkthyer:


Gjuha Origjinale e Kenges (Kerkohet)

Gjuha e Perkthimit: (Kerkohet)


Teksti i perkthyer:


(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019