Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Agenda - Bota Jone  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

17/04/2005

2005-04-16T23:00:00+00:00

Pjesëmarrëse në

Top Fest 2
ne nje qiell pa yje
ne nje diell pa drite
jeta si e pameshire
si nje leck me zvarit

ne mbrenda teje do t'shkri
une jetoj agoni
iluzione pa fund po me ngrrine
shpetimtari po mflen perjetesisht

frymen e fundit e thith
shpirti im tash po vi
po le gjurm prapa jetes time
dhe po vlen per nje porosi

ne planetin tone
vetem 2 jane
ne njeren gezim dhe harmoni
e ne tjetren vuajte roberri


Ky tekst u dërgua nga Insane
Më Shumë Këngë Nga Agenda:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet