Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agon Ibrahimi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
Këndon kryesisht: pop-rock

Agon Ibrahimi është këngëtar i njohur. Agron Ibrahimi, i cili ka qenë kandidatë i Partisë së Fortë i ka kushtuar një këngë futbollistit kosovar Xherdan Shaqirit.

Pasi edhe veç është ne trend që kur kemi ndonjë fatkeqësi e dikush shpëton, apo kur kemi ndonjë vrasje të ndonjë personi të njohur, ne këngëtarët përfitojmë nga kjo duke e bërë një kënge menjëherë më së largu të nesërmen, dhe kështu edhe unë desha që të ia kushtoj një gjysmë këngë lojtarit ton të dashur Xherdan Shaqirit.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet