Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agron Ndrecaj - Ani Ani Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Me fol me ty e mos met prekë
Aspak marakun nuk ma hjek
Dua të jem me ty unë ditë e natë
Pa ti puthur buzët s`jam rahat

2x
Vuaj për ty ti mirë e din ani ani
e ti lun me mu o shpirti im

Rob më ke zënë ne dashuri
Mendja më rri vetem te ti
hidhesh e përdridhesh më ngacmon
sa her pranë meje po vallzon

2x
vuaj për ty ti mirë e din ani ani
e ti lun me mu o shpirti im

Ti je ëndrra qe te shoh gjdo natë
dashuria jonë nuk është mëkat
sonte s`pres më shum o shpirti im
T`kaloim veq një natë në përqafim

2x
vuaj per ty ti mir e din ani ani
e ti lun me mu o shpirti im


Ky tekst u dërgua nga  tinyy   lonyy

Agron Ndrecaj - Ani Ani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ani Ani".
3. Video është e këngës "Ani Ani", por nuk këndohet nga Agron Ndrecaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Agron Ndrecaj:


Komente 0