Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agron Ndrecaj - Kam Lot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

2x
Prej ditës parë ti u tregove
me gjithë zemër s`më dashurove
paske pas një fshehtësi
por nuk e di
Ndoshta tjetrin e dashurove
ndoshta mua më mashtrove
Po pse veten e ke zhyt
Mua më ke mbyt

2x Ref:
Kam lot kam vuajtje xhelozi
Kam dhimbje halle e mërzi
Se si hallin t`ja bëj se di
Jo Jo kështu s`më duhesh ti

2x
Tash e di se e ke vështirë
Më harro e ke më mirë
Ndoshta Zoti të bashkon
me atë që e don
Shko të lutem sa s`është vonë
se shpirti më s`duron
Të uroj një fat të mirë
Lamtumirë

2x Ref:
Kam lot kam vuajtje xhelozi
Kam dhimbje halle e mërzi
Se si hallin t`ia bëjë se di
Jo Jo kështu s`më duhesh ti


Ky tekst u dërgua nga  lonyy

Agron Ndrecaj - Kam Lot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kam Lot".
3. Video është e këngës "Kam Lot", por nuk këndohet nga Agron Ndrecaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Agron Ndrecaj:


Komente 0