Më mbaj mend (për 1 muaj)


Agron Peni - 23
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "23".
3. Video është e këngës "23", por nuk këndohet nga Agron Peni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Agron Peni - 23  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2011

Komente

Asnjë Koment

23/10/2011

2011-10-22T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "23" kënduar nga Agron Peni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Agron Peni i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Elson Braha. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

E kam e kam
E kam nje peng ne zemer
U marrosa per nje femer

Une jam Une jam
I thashe une jam student
Ajo shtangu nje moment

nuk e donte zemren time
Zerin me nuk ja degjova
AMA kafen ja pagova

E doja
Sa shume e doja
Ka dhe me keq
Nga mendja dot se heq
Jo jo
E doja
Sa shume e doja
Ka dhe me keq
Nga mendja dot se heq
Jo jo
Sa e bukur sa e re
23

E doja
Sa shume e doja
Ka dhe me keq
Nga mendja dot se heq

Me tha me tha
Ti je ne bote tjeter
Mos u dashuro me zemer

me tha me tha
ti sdi se cdo nje grua
dhe I erdhi keq per mua

Pa kulet ne pantallona
Veten time nuk e donja
Mirupafshim sme tha zonja

E doja
Sa shume e doja
Ka dhe me keq
Nga mendja dot se heq
Jo jo
E doja
Sa shume e doja
Ka dhe me keq
Nga mendja dot se heq
Jo jo
Sa e bukur sa e re
23

E doja
Sa shume e doja
Ka dhe me keq
Nga mendja dot se heqKomente mbi këtë këngë